/
  • Streaming + Download

     

1.
2.
3.
4.
5.
6.

about

"Journey to dream" to muzyka, która powstała z połączenia dwóch różnorodnych muzycznych światów. Autorami albumu są: Dorian Przystalski i Wojciech Wszelaki, twórcy zaangażowani w kreowanie alternatywnej rzeczywistości dźwiękowej na scenie Polskiej muzyki elektronicznej.

Projekt powstał na bazie wspólnego pomysłu, a zakładał nagranie sześciu kompozycji/interpretacji muzycznych, w których każdy z muzyków jest kompozytorem trzech własnych utworów i interpretatorem trzech utworów drugiego z twórców.

Obecnie drodzy słuchacze, fani i przyjaciele macie przed sobą efekt tej bądź co bądź jeszcze eksperymentalnej metody współtworzenia muzyki.

"Journey to dream", chcielibyśmy dedykować Wam, nasi drodzy przyjaciele, którzy wspieracie pasję muzyczną i dajecie nam pozytywnego "kopa" do dalszej pracy twórczej oraz dzielenia się jej efektami z Wami!

Nie będziemy tutaj wymieniać wszystkich z imienia i nazwiska aby nikogo przypadkowo nie pominąć i tym samym nie obrazić!

W każdym razie - Wielkie dzięki dla wszystkich Was, że jesteście!!!

Sama muzyka to sześć nastrojowych kompozycji osadzonych w stylistyce chillout z elementami muzyki elektronicznej i filmowej, doskonałej do posłuchania w celach relaksacyjnych po ciężkim i często stresującym dniu codziennym.

Wielką zaletą tej muzyki, jest połączenie jej w jedną harmonijną całość,dzięki pięknej i wzruszającej melodyce oraz przestrzennym klimatom muzycznego tła wraz z rytmicznymi loopami, które delikatnie dopełniają całość aranżacji.

Kompozycje na albumie w większości są znane z wcześniejszych wydawnictw obu muzyków. Podane jednak w zmienionej i świeżej formie, powinny być prawdziwą podróżą do krainy marzeń dla każdego kto tylko zechce poświęcić im chwilę cennego czasu!

Zapraszamy serdecznie do słuchania i pobierania tego wyjątkowego wydawnictwa zupełnie za darmo!

Wojciech Wszelaki: wojciechwszelaki.bandcamp.com

Muzyka: Dorian Przystalski i Wojciech Wszelaki
Mastering: Dorian Przystalski
Okładka: Dorian Przystalski i Wojciech Wszelaki
Foto: Wojciech Wszelaki

credits

released June 18, 2015

tags

license

all rights reserved

about

Dorian Przystalski Poland

contact / help

Contact Dorian Przystalski

Streaming and
Download help